O mnie
lek med Tomasz Tront - specjalista medycyny nuklearnej.

Absolwent liceum ogólnokszałcącego w Stargardzie Szczecińskim i Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.
Doświadczenie zawodowe zdobywałem w 109 Szpitalu Wojskowym w Szczecinie w oddziale endokrynologicznym i terapii izotopowej w którym pracowałem przez 14 lat do 2006 roku. Od 2007 do lipca 2013 roku przyjmowałem w Poradni Endokrynologicznej w Szczecinku. Od 2010 prowadzę Pracownię Medycyny Nuklearnej w Szpitalu Specjalistycznym w Zdunowie.

Prywatną praktyke lekarską w zakresie leczenie chorób tarczycy w Stargardzie Szczecińskim realizuję w Wojskowej Przychodni Specjalistycznej. Zakres wykonywanych świadczeń obejmuje wykonanie badania USG za sporządzeniem opisu badania i dokumentacji fotograficznej które otrzymuje chory po wizycie , pobranie biopsji cienkoigłowej ( w zależności od wskazań ) z oceną histopatologiczną w ciągu 2-3 dni.
Leczenie farmakologiczne z częstotliwością zależną od rodzaju schorzenia i jego ciężkości odbywa się na miejscu.

Leczenie specjalistyczne:
  • terapia łagodnych schorzeń tarczycy wymagające podania J 131 ( jodu radioaktywnego ) w Zakładzei Medycyny Nuklearnej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie
  • terapia złośliwych nowotworów tarczycy w Klinice Endokrynologii i Terapii Izotopowej Centralnego Szpitala Wojskowego WIM w Warszawie.

Czas oczekiwania na przyjęcie nie przekracza 5 dni
rejestracja telefoniczna 501 051 966 przez 5 dni tygodnia - najlepiej od godz 8:00 do 11:00
Przyjęcia odbywają się w Gabinecie USG 219 na II p we wnęce


wykonanie: planfirm.pl - strony internetowe stargard